Logo mbaru

Bentianna Spritz

História drinku „Bentianna Spritz“

Vznik Bentianny bol inšpirovaný historickými nápojmi z kvaseného medu, ktorými si už v 15. storočí pripíjali keltskí králi po vyhratých bitkách alebo po narodení ich potomkov. Vďaka kombinácii vzácneho horca žltého a čistého horského medu sa zrodil výnimočný elixír, ktorého popíjaním si ľudia predlžovali život a zlepšovali náladu. 

 

Bentianna pochádza z čias Art Deco. Časy, kedy ľudia rozprávali svoje príbehy so šarmom a nádychom veľkoleposti. Elegancia, funkčnosť a nadčasovosť sa tak stali inšpiráciou pre nápoj BENTIANNA tak, ako ho poznáme dnes.

 

Joseph Benjamin Benian, študoval svoje rodinné pramene s veľkým nadšením. V rámci svojej kariéry v hotelierstve a bartendingu precestoval 61 krajín sveta. Učil sa, počúval ľudské príbehy a nechával sa nimi inšpirovať. To všetko pretransformoval do viacerých úspešných projektov a v r. 2012 napokon aj do receptúry dnešného drinku BENTIANNA.

 

My pre Vás Bentianna pripravíme na štýl Spritz, kde ho zmiešame s proseccom, sódou a limetkovou šťavou.

Charakteristika Bentianna Spritz

Bentianna Spritz je osviežujúci a elegantný nápoj, ktorý v sebe spája sladké tóny medu s bublinkami Prosecca a osviežujúcej sódy. Doplnenie limetkovou šťavou pridáva nápoju potrebnú kyslosť a zvýrazňuje jeho komplexnú chuť. Vzniká tak chutný drink s tónmi medov, vhodný na letné svadby, teambuildingy alebo akúkoľvek príležitosť, kde chcete osláviť niečo výnimočné.

Charakteristika Bentianna Spritz

Bentianna Spritz sa podáva v širokom pohári na stopke, naplnenom ľadom. Ozdoba z čerstvej limetky zvýrazňuje estetický vzhľad nápoja a dopĺňa jeho chuťový profil. Tento cocktail je dokonalým spôsobom, ako osláviť a oživiť starodávne tradície v modernom a štýlovom prevedení.


Bentianna Spritz je viac než len obyčajný drink. Je to príbeh, ktorý spája minulosť s prítomnosťou a prináša kúsok keltskej histórie do súčasného sveta. Jeho jedinečná chuť a príbeh robia z Bentianna Spritz nápoj, ktorý si zaslúži byť objavený.

 

M-Bar prináša jedinečný zážitok na vašu svadbu, firemný večierok či súkromnú oslavu. Ak si na jednom z nich chcete vychutnať nami pripravený osviežujúci Bentianna Spritz, nezáväzne si nás rezervujte.

Zloženie

Bentianna
Prosecco
Sóda

Ozdoba/Garnish:
Limetka

Partneri